GÜNDEM Haber Girişi : 20 Temmuz 2021 06:37

KIRMIZIAY YÖNETİM KURULU BAŞKANI SALİH KIRMIZIKUŞ'UN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Kırmızıay Yönetim Kurulu Başkanı Salih KIRMIZIKUŞ , yayınladığı mesajla tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Kırmızıay Yönetim Kurulu Başkanı Salih KIRMIZIKUŞ , yayınladığı mesajla tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

 

 

MUHABBET VE DAYANIŞMAYI PEKİŞTİRME VESİLESİ

Kırmızıay Yönetim Kurulu Başkanı Salih KIRMIZIKUŞ Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan KIRMIZIKUŞ mesajında; "Bayramlarımız, aynı zamanda kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir" diyen başkan KIRMIZIKUŞ, "Kurban Bayramı’nda fakirler gözetilir, ihtiyaçları giderilir. Kardeşliğimizi, tekbirlerle yeniden ihya ettiğimiz bayram günlerinde komşuluk ve akrabalık ilişkilerimiz daha da pekişir. Bu toprakların ruhunda barış, mayasında kardeşlik vardır.

 

SOSYAL MESAFE KURALLARI

Bu vesileyle, Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor, başta bizlerin huzur ve güven ortamı içerisinde bu güzel günleri idrak edebilmemize imkan sağlamak için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken, onların yokluğunu her an hisseden şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin  Kurban Bayramı’nı kutluyor, sosyal mesafe kuralları gözetilerek esenlikler diliyorum" dedi.