GÜNCEL Haber Girişi : 06 Eylül 2021 20:14

KIRMIZIAY YÖNETİM KURULU BAŞKANI SALİH KIRMIZIKUŞ'UN 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Kırmızıay Yönetim Kurulu Başkanı Salih KIRMIZIKUŞ 2021-2022 eğitim-öğretim yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. kaynak:ntvhaberler.com

Kırmızıay Yönetim Kurulu Başkanı Salih KIRMIZIKUŞ 2021-2022 eğitim-öğretim yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

 

 

2021-2022 eğitim-öğretim yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınlayan Kırmızıkuş.  Mesajında, “Covid-19 salgınının gölgesi altında uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitime kaldığımız yerden bugün tekrar başlıyoruz. Bu dönemde hem toplumumuzun hem de kendi sağlığımızın korunması açısından maske, mesafe ve hijyen konusu hayati önem taşımakta. Geleceğimizin teminatı, ilelebet payidar olacak devletimizin ve milletimizin temel direkleri çocuklarımız ve gençlerimiz; sizleri en iyi şekilde yetiştirmek için çaba gösteren öğretmenlerinizin ve kıymetli ailelerinizin emeğini boşa çıkarmayacağınıza olan inancımın son derece büyük olduğunu bir kez daha bu vesile ile belirtmek isterim.

 

 

Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen Covid-19 salgını ile mücadelede devletimiz ve bizler  okullarımızın temizliği noktasında her türlü tedbiri aldık. Sizler de belirtilen hususlar noktasında üst düzey hassasiyet göstererek temenni ediyorum ki inşallah sağlık ve huzur içerisinde bir eğitim yılı yaşamış olursunuz. Sizlerin eğitimi için bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de tüm imkanlarımızı seferber edecek, ihtiyaç duyulan tüm desteğimizi sizlere sunacağız. Bu duygu ve düşüncelerle 2021-2022 eğitim-öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını diliyor, yeni dönemin başta vefakâr öğretmenlerimiz olmak üzere öğrencilerimize ve kıymetli ailelerine sağlık, huzur ve başarı dolu bir yıl getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

kaynak: ntvhaberler.com